ZVÍDAVCI Víš, kdo jsem? Junior

Kód: ZV04
240 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Jak se jmenuje mládě od prasátka? Co dělá pejsek, když někoho nezná? Zjednodušená verze kartičkové hry o zvířatech prověří znalosti dětí, a to zábavnou formou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartičková hra Víš, kdo jsem! Junior prověří znalosti nejmenších dětí o zvířatkách. Děti si při hraní procvičí slova, učí se jména zvířat a jejich mláďat a ještě se dozví různé zajímavosti. Karty lze použít také jako logopedickou hru.

V balení se nachází celkem 33 kartiček o velikosti 7 x 10,5 cm. Na každé je uvedena reálná fotografie zvířete (dospělého jedince s mláďátkem) a krátká charakteristika, podle které mohou děti hádat, o jaké zvíře se jedná. Karty jsou barevne rozdělené do 3 skupin - les a louka, na statku, safari. Hra je malá, lehká, takže se hodí do batůžku i kabelky a můžete ji vzít do auta nebo na výlet. Hra má navíc písmo volené tak, aby zvládli kartičku přečíst i začínající čtenáři.

 

Postup hry

  1. Přečtěte dítěti horní text v barevném rámečku a nechte ho přemýšlet, o jaké zvíře by se mohlo jednat.
  2. Když dítě živočicha pozná, může si kartičku nechat.
  3. Hráči si postupně ukládají kartičky a skládají svůj tým. Ten je kompletní tehdy, když obsahuje zástupce z každé skupiny.

 

 

Tip na závěr

Pokud hrajete s menšími děmi, můžete na začátek místo textu ukazovat obrázek a dítě může identifikovat zvíře podle něj. Jestliže chcete do hry zapojit trochu dynamiky, můžete každému dítěti rozdat 5 karet a dítě si pak volí, jestli chce točit a hádat svou kartu nebo kartu spoluhráče či z balíčku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let
Materiál: karton
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Počet hráčů: 1-6
Rozměry: 7 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Nová značka na trhu Zvídavci přináší vzdělávací karetní hry pro děti i dospělé. Hráči v rámci ní zjišťují různé zajímavosti o zvířatech, a to jak českých, tak světových. Hry jsou vhodné již od 3 let (dle zvolené varianty).