Žulíci

Kód: ZV06
380 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Zábavná karetní hra, která vyvrácí různé omyly ze světa zvířat. Vhodné pro děti od 6 let i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umí želva vylézt z krunýře? Je koroptev samici od bažanta? A skutečně mají velbloudi ve svém hrbu schovanou vodu? Existuje spousta informací, které se tradují a lidé je přebírají, přitom se nejedná o pravdivá trvzení. A právě na to sází novinka od Zvídavců s názvem Žulíci. Je srnka samicí od jelena? A čmelák samek od včely? Pomocí zábavné hry zjistíte, jak to vlastně s určitými živočichy je. A také si ověříte, jestli náhodou také nežijete celý život v bludu.

V balení se nachází celkem 62 kartiček. Na každé je fotografie zvířete a čtyři různá tvrzení (dvě pravdivá, dvě nepravdivá). Hráč si zvolí jedno tvrzení a přečte ho protihráči. Ten musí poznat, jestli mluví pravdu nebo se snaží mást a povídá nesmysl. Děti se tak učí nejen informace o zvířatech, ale také se snaží zmást soupeře svým vystupováním. Hra je určena pro hráče od 6 do 99 let, takže zabaví nejen děti, ale i dospělé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Věk: od 6 let, od 7 let, od 8 let, od 9 let
Materiál: karton
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Počet hráčů: 1-4
Rozměry: 7 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nová značka na trhu Zvídavci přináší vzdělávací karetní hry pro děti i dospělé. Hráči v rámci ní zjišťují různé zajímavosti o zvířatech, a to jak českých, tak světových. Hry jsou vhodné již od 3 let (dle zvolené varianty).