Zvídavci

Nová značka na trhu Zvídavci přináší vzdělávací karetní hry pro děti i dospělé. Hráči v rámci ní zjišťují různé zajímavosti o zvířatech, a to jak českých, tak světových. Hry jsou vhodné již od 3 let (dle zvolené varianty).

7 položek celkem
108 dinosauri 01
Novinka
380 Kč

Zábavná karetní hra plná barevných obrázků a zajímavostí ze světa dinosaurů. Vhodné od 4 let.

ZV07
zulici 01
Žulíci
Skladem
380 Kč

Zábavná karetní hra, která vyvrácí různé omyly ze světa zvířat. Vhodné pro děti od 6 let i dospělé.

ZV06
186 zvidavci kde jsem se tu vzal
330 Kč

Kartičková hra o domácích zvířatech a jejich předcích dětem ukáže, jak vznikly některé zvířecí druhy v našich krajinách. Zároveň si mohou zahrát zábavnou hru na motivy Černého...

ZV05
junior 01
Tip
240 Kč

Jak se jmenuje mládě od prasátka? Co dělá pejsek, když někoho nezná? Zjednodušená verze kartičkové hry o zvířatech prověří znalosti dětí, a to zábavnou formou.

ZV04
nasi sousedi 01
380 Kč

Kolik nohou má skutečně stonožka? Který had je u nás nejdelší? Jakou tekutinu vypouští slunéčko sedmitečné, když se bojí? Kartičková hra o zvířatech  prověří vědomosti dětí...

ZV03
svetovi rekordmani 01
Tip
380 Kč

Kartičková hra o zvířatech, která prověří vědomosti dětí i dospělých. Zábavnou formou se dozvíte informace, která jste možná ani netušili.

ZV01
svetovi rekordmani expert 01
380 Kč

Pokračovací varianta kartičkové hra o zvířatech, která prověří vědomosti dětí i dospělých. Zábavnou formou se dozvíte ještě další informace, která jste možná ani netušili.

ZV02

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem