Pexeso - České vánoční tradice

Kód: LB340
299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Netradiční pexeso, ve kterém najdete 24 adventních a vánočních zvyků. Vhodné také do adventního kalendáře. Pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční pexeso České vánoční zvyky hravu formou děti seznamuje s tím, co je pro naše končiny typické na období před i během Štědrého dne. Pexeso má celkem 24 dvojic, takže se hodí do adventního kalendáře a na Štědrý den ho můžete celé zahrát. Ale potěší určitě i na sv. Mikuláše nebo "jen tak".

Při hraní pexesa cvičíte paměť, postřeh a ještě si můžete povyprávět, co která tradice znamená. Součástí je přehledný plakát s informacemi o vánočních tradicích, kde jsou uvedeny potřebné informace, abyste dětel tradice mohli představit. Najdete zde také spoustu inspirace, pokud hledáte, co byste doma v adventním či vánočním čase mohli společně dělat.

Pexeso obsahuje následující tradice: zdobení vánočního stromečku, krájení jablíčka, lití olova, Mikuláš, betlém, betlémské světlo, vánočka, půlnoční mše, štědrovečerní večeře, zlaté prasátko, házení střevícem, pouštění lodiček, koledy, Tři králové, svatá Lucie, jmelí, františek a purpura, adventní věnec, med na tváři, zvonky, barborky, pečení cukroví, adventní kalendář a koleda na Štěpána.

 

Obsah balení: 

  • 24 dvojic s vánočními a adventními tradicemi z pevnějšího kartonu
  • látkový pytlíček pro skladování pexesa
  • plakát s informaceni o vánočních tradicích

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle, domino, loto
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: karton, ostatní
Rozvíjí: paměť, postřeh
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 18 x 18 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: