AVENIR Škrábací obrázky - Vesmír (8 ks)

Kód: JRK785
139 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Vyškrabávací obrázky s motivem vesmíru. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrábací obrázky Avenir přináší netradiční kreativní zábavu nejen pro děti. V sadě najdete 8 obrázků s výjevy z vesmíru. Na ty mohou děti pomocí dřevěného vyškrabávacího pera kreslit, co se jim zlíbí. Pod černou vrstvou je barevná, takže výsledný obrázek je po vyškrabávání hezky pestrý a je jen na dětech, jak ho zkrášlí.

Škrábací pero (rydlo) je navrženo tak, aby s ními mohly pracovat přímo děti, takže není příliš ostré a škrábě jemně. Sada tedy procvičí jemnou motoriku a také rozvíjí kreativitu. Vhodné pro děti od 3 let.

 

Obsah balení: 

  • 8 škrábacích obrázků (20 x 14,5 cm)
  • rydlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativita a tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let
Materiál: dřevo, ostatní, papír
Rozvíjí: jemná motorika, tvoření
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: holky, kluci
Rozměry: 23 x 23, x 1,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Neměcká značka Avenir se zaměřujena produkty podporující kreativní zábavu (nejen) u dětí. Výrobky vynikají svou jednoduchostí a přitom nabídnou spoustu zábavy, při které děti poznávají tvoření trochu z jiného úhlu. Mezi nejpopulárnější produkty Avenir patří škrábací obrázky, které se dělají v různém provedení, velikosti i tématu (auta, zvířata, jednorožci aj). Populární jsou také mozaiky, ve kterých děti lepí jednotlivé části a skládají obrázky (opět nabízíme spoustů motivů - auta, dinosauři, zvířata a další).