AVENIR Škrábací obrázky - Ptáci

Kód: D0537461
Neohodnoceno
Značka: Avenir
89 Kč
Skladem

Vyškrabávací obrázky pro kluky i holky s motivem ptáků. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrábací obrázky Avenir přináší netradiční kreativní zábavu nejen pro děti. V sadě najdete 4 obrázky ptáčků, které mají černé plochy. Na ty mohou děti pomocí dřevěného vyškrabávacího pera kreslit, co se jim zlíbí. Pod černou vrstvou je barevná, takže výsledný obrázek je po vyškrabávání hezky pestrý a je jen na dětech, jak ho zkrášlí.

Škrábací pero (rydlo) je navrženo tak, aby s ními mohly pracovat přímo děti, takže není příliš ostré a škrábě jemně. Sada tedy procvičí jemnou motoriku a také rozvíjí kreativitu. Vhodné pro děti od 3 let.

 

Obsah balení: 

  • 4 škrábací obrázky (20 x 14,5 cm)
  • rydlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.85 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let
Materiál: ostatní
Rozvíjí: jemná motorika, tvoření
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 23 x 23, x 1,2 cm

Neměcká značka Avenir se zaměřujena produkty podporující kreativní zábavu (nejen) u dětí. Výrobky vynikají svou jednoduchostí a přitom nabídnou spoustu zábavy, při které děti poznávají tvoření trochu z jiného úhlu. Mezi nejpopulárnější produkty Avenir patří škrábací obrázky, které se dělají v různém provedení, velikosti i tématu (auta, zvířata, jednorožci aj). Populární jsou také mozaiky, ve kterých děti lepí jednotlivé části a skládají obrázky (opět nabízíme spoustů motivů - auta, dinosauři, zvířata a další).