Začínáme vystřihovat - Na Louce

Kód: BE310
Vlastní fotky
Značka: BETEXA
149 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Barevná papírová skládačka ukazuje, co žije a roste na loukách. Stačí vystřihnout jednoduché obrázky, dolepit je na nachystaná místa a vzniknou krásné obrázky. Vhodné pro děti od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábava v podobě papírové skládačky rozvíjí jemnou motoriku, představivost a také podporuje v dětech tvořivost. Úkolem je vystřihnout jednoduché díly a nalepit je na příslušná místa. Aktivita je vhodná  pro předškoláky a mladší školáky, takže přibližně 4-7 let.

Kreativní sada Začínáme vystřihovat - Na louce obsahuje celkem 8 celobarevných stran (4 listy) s prostředím a 12 stran (6 listů) s objekty na vystřihnutí a dolepení. Na každou stránku se dolepuje přibližně 6–8 objektů. Jednotlivé prvky jsou větší, aby se dětem snadno stříhaly. Jsou umístěné na tvrdém papíře.  Základním úkolem je vystřihovat jednotlivé obrázky v jednoduchém obrysu a dolepit je správně do prostředí na odpovídající místo.

 

Princip vystřihovánek

Děti nejprve vystřihnou jednotlivé díly skládačky a pak je nalepují do natištěných předloh daného prostředí. Orientují se podle bilých míst, které ukazují, kde obrázky chybí. 

 

 

Malá encyklopedie

Uprostřed sešitu se nachází malá encyklopedie, kde jsou na 4 strankách zpracovaná různé rostrliny či žovičochové, se kterými se můžeme sekat na louce. U každé oblasti je krátký text a obrázek.

 

 

Články z blogu:

TIPY: Začínáme vystřihovat - aktivity pro děti od 2 let

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativita a tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Věk: od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: papír
Rozvíjí: jemná motorika, kreativita, tvořivost, stříhání
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 32 x 22 cm
počet stran: 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: