Začínáme vystřihovat - Moje město

Kód: BE285
Vlastní fotky
Značka: BETEXA
149 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Barevná papírová skládačka s tématem města a dopravních prostředků. Stačí vystřihnout jednoduché obrázky, dolepit je na nachystaná místa a výsledek je hotový. Vhodné pro děti od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábava v podobě papírové skládačky rozvíjí jemnou motoriku, představivost a také podporuje v dětech tvořivost. Úkolem je vystřihnout jednoduché díly a nalepit je na příslušná místa. Aktivita je vhodná  pro předškoláky a mladší školáky, takže přibližně 4-7 let.

Kreativní sada Začínáme vystřihovat - Moje město obsahuje celkem 8 celobarevných stran (4 listy) s prostředím a 12 stran (6 listů) s objekty na vystřihnutí a dolepení. Na každou stránku se dolepuje přibližně 6–8 objektů. Jednotlivé prvky jsou větší, aby se dětem snadno stříhaly. Jsou umístěné na tvrdém papíře.  Základním úkolem je vystřihovat jednotlivé obrázky v jednoduchém obrysu a dolepit je správně do prostředí na odpovídající místo.

Tématem je město, konkrétně zde děti najdou motivy jako letiště, vrtulník, bagr, svoz odpadu, garáž či dinosaurus. Sešit ja proto vhodný spíše pro kluky.

 

Princip vystřihovánek

Děti nejprve vystřihnou jednotlivé díly skládačky a pak je nalepují do natištěných předloh daného prostředí. Orientují se podle bilých míst, které ukazují, kde obrázky chybí. 

 

 

Články z blogu:

TIPY: Začínáme vystřihovat - aktivity pro děti od 2 let

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativita a tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Věk: od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: papír
Rozvíjí: jemná motorika, kreativita, tvořivost, stříhání
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: kluky
Rozměry: 32 x 22 cm
Počet stran: 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: