Včelí úly

Kód: PT4125
Vlastní fotky
Značka: PlanToys
729 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Oblíbená hra na cvičení jemné motoriky, v rámci které se děti snaží pomoci pinzety umístit včelky do jejich úlu. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo pomůže včelce dostat se do svého úlu? Děti snaží umístit včelku do domečku stejné barvy, jako je ona sama. Nejmenší mohou vkládat včelky rukami, pro starší je připravena dřevěná pinzeta, se kterou je vkládání obtížnější a vyžaduje větší soustředění. Při hraní děti trénují jemnou motoriku, přesnost, ale také poznávání barev. Úly lze různě sestavovat a třídit. Celá sada je vyrobena o ze 100% FSC® dřeva.

 

Základní vlastnosti: Včelí úly | PlanToys

  • dřevěná hra, ve které se snaží děti dostat včelky do úlu
  • mladší mohou vkládat včelky rukama, starší s pomocí pinzety
  • děti při hraní cvičí jemnou motoriku, poznávání barev a soustředí
  • dřevěná hračka pro děti od 3 let

 

Obsah balení:

  • 6 úlů
  • 6 včelek
  • kleštičky

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorické hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.32 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let
Materiál: dřevo
Rozvíjí: jemná motorika, soustředěnost
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 5,7 x 5 x 4,5 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Plan Toys působí na trhu už více než 30 let. Zaměřuje se na kvalitní ekologické dřevěné hračky. Při výrobě je používáno především dřevo z kaučukovníku, které již neprodukuje latexové mléko. Plan Toys toto dřevo vykupuje od zemědělců, kteří by ho už jinak neměli jak využít. Kromě toho se zároveň snaží, aby byly opětovně vysazené nové stromy. Díky tomu je výroba dřevěných hraček stále udržitelná, ekologická a navíc je použitý kvalitní materiál.