Na zahradě - Moje první samolepky

Kód: SVJ6055
75 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Zábavná kniha s motivem zvířátek a zahrady, ve které děti lepí samolepky, dokreslují a plní zábavné úkoly. Vhodné od 2-3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto hravou knížkou plnou samolepek a aktivit se děti nudit rozhodně nebudou! Použij pastelky k vybarvování, dokresluj a vyplňuj aktivity na každé stránce. Kde najdeš prázdný tvar, tam chybí samolepka. Prohledej stránky se samolepkami a najdi na prázdné místo tu správnou. Z tvrdších stránek si můžeš vymáčknout pohled nebo parádní záložku. Tato knížka s kamarády ze zahrady přináší dětem spoustu úkolů a zábavy.

S touto hravou knížkou plnou samolepek a aktivit se děti nudit rozhodně nebudou! Samolepková knížka nabízí spoustu aktivity zaměřených na vybarvování, dokreslování a plnění zábavných úkolů. Tam, kde je prázdné místo, chybí samolepka. Jakmile děti najdou tu správnou, mohou ji na prázdné místo dolepit. Z tvrdších stránek si mohou také vymáčknout pohled nebo parádní záložku.

Samolepková knížka s motivem zahrady přináší dětem spoustu úkolů a zábavy. Obsahuje více než 250 samolepek a je vhodná od 2-3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativita a tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.159 kg
Věk: od 2 let, od 3 let, od 4 let
Materiál: papír
Rozvíjí: jemná motorika, kreativita
Typ aktivity: hraní, tvoření
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 215 x 280 mm
Počet stran: 20 + 4 samolep.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: