Balanční deska JUBULA - Slon

Kód: DOM204006
1 990 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Dřevěná balanční deska, kde si děti i dospělí procvičí rovnováhu, motoriku, zacvičí si a ještě si užijí zábavu s labyrintem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální balanční deska české výroby, kde si formou hry procvičí děti i dospělí rovnováhu, motoriku a koordinaci. Balanční deska s motivem slona je vhodná také pro fitness trénink, rehabilitaci, fyzioteratpii nebo terapii senzorické integrace. Můžete na ní cíleně cvičit trup, záda a břišní svaly. Přispívá k posílení stabilizačního systému, což může pomoci při potížích s klouby či páteří. Je navíc často používána při rehabilitaci dolních končetin (zejméně kolena, kotníku).

Dřevěná balanční deska JUBULA obsahuje dřevěné kuličky, které můžete vložit do vyřezaného obrysu kočky a snažit se je dostat na určitá místa. Mladší děti mohou kuličky strkat prstem nebo nohami při sezení, starší se mohou pokusit dostat kuličky na správné místo s pomocí balancování. Kuličky ze spodní strany balanční desky hlídá tlapka, takže se jen tak neztratí. Navíc hned vidíte, že jsou na svém místě.

Rovnováhu můžete procvičovat samozřejmě i bez kuliček. Například jen tím, že se snažíte na desce udržet a nespadnout. Můžete také zkusit různé cviky, a to jak ve stoje, ve dvojici nebo v sedě. Dřevěná balanční deska JUBULA skýtá spoustu možností využití!

 

Základní vlastnosti: Balanční deska JUBULA - Slon

  • pomůcka na hraní, cvičení i rehabilitaci
  • kromě balancování můžete prohánět dřevěné kuličky labyrintem ve tvaru slona
  • vyrobeno v České republice z kvalitního dřeva
  • vhodné pro děti i dospělé

 

Obsah balení: balanční deska JUBULA s motivem slona v šedé barvě

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: dřevo
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, přesnost, pohyb
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: