Ryby našich vod - poznávací karty

Kód: PDK585
279 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Set karet s ručně malovanými obrázky ryb, které můžete potkat v našich vodách. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s rybami, které plavou v našich rybnících a řekách. Tyto praktické karty vám poznávání usnadní. Díky unikátním ručně malovaným ilustracím snadno poznáte, o jakou rybu se jedná. Karty hezky padnou do ruky, vezlou se do batůžku a můžete je také rozložit vedle sebe na břehu rybníku. Kromě obrázků se dozvíte základní informace - například kde a jak dané ryby žijí nebo jak je co nesnadněji rozeznáte od ostatních druhů. Nechybí ani zajímavosti - například která ryba má ráda ovoce nebo která je schopná napadnout psa, pokud se bojí o své vajíčka.

Sada obsahuje 28 karet s 25 druhy ryb.  Obrázky jsou detailní a jednotlivé zvířecí druhy jsou vykresleny velmi realisticky. Obrázky na čistě bílém pozadí pomáhají dětem, aby se dokázaly soustředit na detaily. Na zadní straně kartičky najdete mnoho zajímavých informací o daném druhu.

Karty jsou vhodné pro děti, kterým se s nimi obvykle pracuje lépe než s atlasem. Obzvláště když je mohou vzít snadno se sebou na procházku k vodě. Jsou vytvořeny tak, aby byly vhodné i pro začínající rybáře.  Oblíbené jsou také u učitelů, protože jsou skvělým učebním materiálem při výuce biologie či přírodopisu. A využijí je i ostatní milovníci přírody, včetně skautů či trampů.

 

IDEÁLNÍ FORMÁT A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rohy se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír vyšší gramáže, aby karty déle vydržely. Navíc jsou opatřeny laminací, takže jakoukoli malou nečistotu z karet jednoduše setřete.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 8,5 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: