Obojživelníci a plazi

Kód: PDK456
365 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada karet s 20 ručně malovanými obrázky našich obojživelníků a plazů. Na kartách najdete také spoustu zajímavostí o jednotlivých druzích. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznáte slepýše, ještěrku nebo třeba zmiji? Víte, které obojžívelníky a plazy u nás můžete nejčastěji potkat? S naučnou sadou hravě nakouknete do světa těchto tvorů a díky praktickému balení si ji můžete vzít na zkoumání přímo do přírody. V sadě se nachází 24 karet s ručně malovanými obrázky, na kterých najdete 20 různých druhů. Na druhé straně každé karty jsou uvedeny zajímavosti k danému druhu. Zjistíte, jak jeho zástupci žijí, čím se živí, ale také kde je můžete nejčastěji potkat. Nechybí ani karta se základními pojmy a tipy na práci s kartami.

V sadě najdete také dvě speciální karty - jedna se věnuje obecným informacím o obojživelnících a druhá se věnuje plazům (tyto karty můžete využít, když se budou děti učit rozdíly mezi obojživelníky a plazy, mohou podle nich kartičky např. třídit). Karty jsou vhodné pro děti, ale i pro dospělé.

 

 

IDEÁLNÍ FORMÁT A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír vyšší gramáže, aby karty déle vydržely.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

 

 

Články na blogu:

TIPY: Aktivity pro děti na jaro

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti přírody
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 8,5 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: