Motýli a jejich housenky - poznávací karty

Kód: PDK285
345 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada ručně malovaných karet s 20 druhy motýlů a jejich housenek z našeho okolí. Kromě obrázků obsahují také informace o každém druhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznáte motýly, kteří kolem nás poletují? Kolik jich dokážete pojmenovat? Naučné kartičky obsahují nádherné, detailní a ručně malované obrázky, které vam pomohou v poznávání jednotlivých druhů motýlů. Dozvíte se také o každém podrobnosti a zajímavosti - například jak daný druh poznáte (včetně housenky), kde žije, čím se živí a nechybí ani tipy na místa, kde je můžeme nejčastěji spatřit. Karty jsou vhodné pro všechny milovníky přírody. Jsou vhodné jak pro nejmenší, tak pro školáky či dospělé.

Součástí karet jsou tyto druhy: babočka admirál, babočka bílé C, babočka bodláková, babočka kopřivová, babočka osiková, babočka paví oko, bělásek řeřichový, bělásek zelný, dlouhozobka svízelová, modrásek jehlicový, ohniváček černokřídlý, okáč bojínkový, okáč poháňkový, okáč prosíčkový, ostruháček ostružinový, otakárek fenyklový, perleťovec stříbropásek, vřetenuška obecná, žluťásek čičorečkový, žluťásek řešetlákový

Karty jsou dodávané v praktickém bavlněném pytlíčku, takže je můžete snadno sbalit se sebou do přírody nebo na výlet. Karty jsou vytištěny na kvalitním papíře s povrchovou laminací, aby dlouho vydržely.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: