Brouci - poznávací karty

Kód: PDK216
345 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada ručně malovaných karet s 20 druhy našich brouků. Kromě originálních ilustrací obsahují také detailní informace o každém druhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznáte brouky, kteří se vyskytují v našich končinách? Kolik jich umíte pojmenovat? Naučné kartičky vám s tím pomohou! V sadě najdete celkem 20 karet s ručně malovanými obrázky, které obsahují také zajímavé informace o každém druhu. Dozvíte se například, kteří brouci jsou jedovatí a měli bychom si na ně dát pozor. Nebo kdo je naopak užitečný, třeba při uklízení naši krajiny. Díky kartám snadno poznáte jednotlivé druhy a budete vědět, jakým způsobem žijí, čím se živí a získáte také tipy na místa, kde je můžeme nejčastěji vidět.

Součástí karet jsou tyto druhy: hrobařík obecný , chrobák lesní, chroust obecný, kozlíček písečný, lakonosec rýhovaný, lýkožrout smrkový, majka fialová, mandelinka bramborová, nosatec žaludový, páteřníček sněhový, pestrokrvečník včelový, puchýřník lékařský, roháč obecný, slunéčko sedmitečné, střevlík měděný, svižník polní, štítonoš zelený, tesařík alpský, tesařík ozbrojený a zlatohlávek skvostný.

Karty jsou vhodné pro všechny co mají rádi přírodu a pro začínající entomology. Hodí se pro menší děti, ale také pro školáky.

 

Karty jsou vytištěny na kvalitní papír s povrchovou laminací. Jsou ručně malované a dodávané v praktickém pytlíčku. Mají promyšlený design - na přední stránce není uveden název druhu, a tak můžete snadno procvičovat poznávání. Na zadní straně pak najdete nejen název, ale také podrobné informace.

 

karty_brouci_3_ web

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: