Co se děje v trávě?

Kód: PDK51
Novinka Video
345 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Poznávací kartičky o hmyzu a jiných bezobratlých živočichách. Kromě informací obsahují také pohybovou hru. Vhodné pro děti od 5 let i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací kartičky Co se děje v trávě? se zaměřují na hmyz a bezobratlé živočichy. Karty vám napoví kde jednotlivé druhy najít a co zajímavého se dá v přírodě pozorovat. Mimo informací obsahují také pohybové hry pro nejmenší založené na napodobování jednotlivých živočichů. Hodí se jak pro poznávání přírody formou hry pro malé děti s doprovodem, tak i pro větší děti, zkoumající přírodu už samostatně. Druhy jsou vybrány s ohledem na rozmanitost úkolů při pohybové hře, a také s ohledem na jejich běžnost v přírodě.

Obsah balení:  22 karet (jedna je úvodní, jedna obsahuje obecné informace a tipy k využití karet a 20 karet k různým druhům hmyzu a bezobratlých).

 


 

Jedinečný obsah karet

Všechny ilustrace na kartách jsou autorské a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich jednotlivé druhy dobře určovaly. V kartách najdete informace, které nenajdete nikde jinde, protože vycházejí ze zkušeností. V textu najdete mimo jiné poznámky o možných záměnách s jinými druhy. Pokud má druh nějaké jedinečné znaky, v kartách je najdete.

Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název druhu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých druhů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. V neposlední řadě jsou kartičky krásné i pro vystavení v interiéru.

 

 

Ideální formát, velikost a povrchová úprava 

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku. Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

Praktický balíček

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

 

 

 

Články na blogu:

TIPY: Aktivity pro děti na jaro

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Věk: od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let, od 9 let
Materiál: karton
Rozvíjí: znalosti o přírodě
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozvíjí: znalosti o přírodě
Rozměry:: 10,5 x 15 cm

Poznávací karty - Co se děje v trávě?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: