Jednoduché pokusy pro zkoumání přírody

Kód: PDK93
345 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Jednoduché domácí pokusy pro zkoumání přírody, ke kterým potřebujete pouze pomůcky, které již máte pravděpodobně doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduché domácí pokusy pro zkoumání přírody jsou souborem 23 pokusů, ke kterým potřebujete pouze pomůcky, které již máte pravděpodobně doma. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, v kartách najdete seznam pomůcek, detailní postup i vědecké vysvětlení.S pomocí těchto karet vašim dětem jednoduše ukážete, proč si musí čistit zuby, umývat ruce nebo třeba to jak plavou ryby ve vodě nebo jaký je rozdíl mezi hadím a ptačím vejcem.

 


Jedinečný obsah karet

Všechny ilustrace na kartách jsou autorské a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich jednotlivé druhy dobře určovaly. Pokusy jsou detailně a precizně popsány.

pokus_parez

Ideální formát, velikost a povrchová úprava

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku. Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

Praktický pytlíček

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

 

 

 

Články na blogu:

TIPY: Aktivity pro děti na jaro

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 6 let, od 7 let, od 8 let, od 9 let
Rozměry:: 10,5 x 15 cm
Rozvíjí: znalosti přírody

Jednoduché pokusy pro zkoumání přírody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: