Rostliny luk a mezí - poznávací karty

Kód: PDK737
279 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Set karet s ručně malovanými obrázky nejznámějších rostlin rostoucích na loukách a na mezích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznáte zvonky? A věděli jste, že jejich květy jsou jedlé? Ale naopak pryskyřník může být pro některá zvířata jedovatý? Díky naučným kartám můžete objevovat krásu a různorodost lučních rostlin přímo v přírodě. Karty mají nadherné  ručně malované ilustrace a jsou navrženy tak, aby děti snadno poznaly nejznámější rostlinné druhy a zároveň se o nich něco dozvěděli.

Sada obsahuje 20 karet s detailními ilustracemi rostlin na jedné straně a spoustou informací na straně druhé. Obrázky jsou na čistě bílém pozadí, což pomáhá dětem, aby se dokázaly soustředit na detaily. Karty jsou vhodné pro děti, kterým se s nimi obvykle pracuje lépe než s atlasem. Obzvláště když je mohou vzít snadno se sebou na procházku na louku. Oblíbené jsou také u učitelů, protože jsou skvělým učebním materiálem při výuce biologie či přírodopisu. A využijí je i ostatní milovníci přírody, včetně skautů či trampů.

 

IDEÁLNÍ FORMÁT A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rohy se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír vyšší gramáže, aby karty déle vydržely. Navíc jsou opatřeny laminací, takže jakoukoli malou nečistotu z karet jednoduše setřete.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Vyukove-karty-rostliny-luk-a-mezi

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti o přírodě
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 8,5 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: