Lesní zvířata v ČR a jejich stopy - poznávací karty

Kód: PDK714
269 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Set karet s ručně malovanými obrázky zvířat z našich lesů. Součástí jsou také stopy zvířat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte hlubiny lesů a objevte tajuplný svět lesních zvířat. Díky ručně malovaným kartám zjistíte, jak vypadá stopa jezevce nebo třeba kuny. Dozvíte se, kolik váží jelen nebo jak dlouho žije liška. A to rozhodně není vše! Naučné karty Lesní zvířata v ČR a jejich stopy jsou skvělým doplňkem na cestách přírodou a děti se hravou formou seznámí se zvířaty, kteří u nás žijí.

Obrázky jsou detailní a jednotlivé zvířecí druhy jsou vykresleny velmi realisticky. Obrázky na čistě bílém pozadí pomáhají dětem, aby se dokázaly soustředit na detaily. Na zadní straně kartičky najdete mnoho zajímavých informací o daném druhu.

Karty jsou vhodné pro děti, kterým se s nimi obvykle pracuje lépe než s atlasem. Obzvláště když je mohou vzít snadno se sebou na procházku. Oblíbené jsou také u učitelů, protože jsou skvělým učebním materiálem při výuce biologie či přírodopisu. A využijí je i ostatní milovníci přírody, včetně skautů či trampů.

 

IDEÁLNÍ FORMÁT A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rohy se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír vyšší gramáže, aby karty déle vydržely. Navíc jsou opatřeny laminací, takže jakoukoli malou nečistotu z karet jednoduše setřete.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 8,5 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: