Coblo - Magnetická stavebnice 200 ks (box s kartičkami)

Kód: D-COBLO200-B2
Vlastní fotky Video
Značka: Coblo
5 750 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Magnetická stavebnice Coblo v praktickém boxu s kartičkami. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postavte si dům, zkoumejte světelné efekty nebo jen tak skládejte, jak vás napadne. Magnetická stavebnice Coblo ve variantě 200 kusů obsahuje díly různých tvarů, se kterými můžete poskládat jednoduché obrázky i složitější 3D stavby. Magnetická stavebnice rozvíjí představivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Podporuje kreativitu a logické myšlení. Princip stavění z magnetické stavebnice je přitom jednoduchý - děti k sobě přikládají barevné dílky, které jsou opatřeny magnety. Díky tomu díly k sobě hezky přilnou a drží. Magnetické stavebnice Coblo jsou vhodné pro děti od 3 let.

Magnetická stavebnice Coblo 200 ks je dodáváná v praktickém plastovém boxu a v balení najdete také 14 karet se 74 úkoly v podobě stavění čísel, písmen a geometrických tvarů. Najdete zde také ukázku zlomků.  Box s magnetickou stavebnicí je skvělý pro školky a školy, protože zde najdete i vzdělávací úkoly.  Ale využijete ho také doma. Magnetické stavebnice Coblo jsou kompatibilní s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix nebo třeba MNTL. Magnetická stavebnice je vhodná od 3 let.

 

Magnetická stavebnice Coblo 200 ks (box s kartičkami)

 • magnetická stavebnice v variantě se 200 díly
 • součástí je praktický box na uchování stavebnice a kartičky s úkoly
 • kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi, např. Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix, MNTL
 • vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení: 

 • 108 plných čtverců
 • 20 oken
 • 28 rovnostranných trojúhelníků
 • 24 rovnoramenných trojúhelníků
 • 12 pravoúhlých trojúhelníků
 • 8 zubatých tvarů
 • brožurka s nápady na stavění
 • 14 karet s úkoly
 • praktický box

 


Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: plast, magnet
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, logické myšlení, prostorová orientace
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 43 x 33 x 17 cm

Magnetická stavebnice Coblo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetické stavebnice Coblo se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Mají pevné magnety a nádherné barvy. V nabídce najdete různé základní sady i rozšíření v podobě netradičních tvarů. Opomenout nejde ani magnetické kuličkodráhy Coblo, se kterými lze postavit různé dráhy nejen pro kuličky, ale třeba i pro nano brouky. Magnetické stavebnice Coblo jsou dostupné také ve speciálních plastových boxech, kde jsou součástí kartičky s inspirací na stavění. Tyto sady jsou oblíbené ve školách a školkách, hlavně díky svému praktickém uchování. Ale využijete i doma.

Děti při hraní rozvíjí jemnou motoriku, představivost, fantazii a prostorovou orientaci. Magnetické stavebnice Coblo patří mezi open ended hračky, takže je mohou děti využít na různé způsoby. Magnetické stavebnice lze kombinovat s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles, MagbrixMNTL a dalšími značkami. Jejich seznam najdete v článku Jaké magnetické stavebnice jsou kompatibilní.

 

tipy na využití magnetické stavebnice_1