Coblo - Magnetická stavebnice - průhledná (20 ks)

Kód: D-COBLO20-T
875 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Magnetická stavebnice Coblo v průhledném zpracování. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postavte si dům, sněhuláka nebo jen tak skládejte, co vás napadne. Magnetická stavebnice Coblo v průhledné barvě obsahuje díly různých tvarů, se kterými můžete poskládat obrázky i stavby. Jednotlivé díly jsou průhledné, takže se skvěle hodí například na lisování květin. Ale využijete také na tématické stavění.

Magnetická stavebnice rozvíjí představivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Podporuje kreativitu a logické myšlení. Princip stavění z magnetické stavebnice je přitom jednoduchý - děti k sobě přikládají barevné dílky, které jsou opatřeny magnety. Díky tomu díly k sobě hezky přilnou a drží. Magnetické stavebnice Coblo jsou kompatibilní s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix nebo třeba MNTL. Magnetická stavebnice je vhodná od 3 let.

 

Magnetická stavebnice - průhledná (20 ks) | Coblo

  • magnetická stavebnice ve variantě se 20 díly v průhledných barvách
  • kvalitní zpracování a pevné magnety
  • kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi, např. Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix, MNTL
  • vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení: 

  • 10 čtverců
  • 4 rovnostranné trojúhelníky
  • 4 rovnoramenné trojúhelníky
  • 2 okna

 


Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.78 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: plast, magnet
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, logické myšlení, prostorová orientace
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 36 x 26 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetické stavebnice Coblo se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Mají pevné magnety a nádherné barvy. V nabídce najdete různé základní sady i rozšíření v podobě netradičních tvarů. Opomenout nejde ani magnetické kuličkodráhy Coblo, se kterými lze postavit různé dráhy nejen pro kuličky, ale třeba i pro nano brouky. Magnetické stavebnice Coblo jsou dostupné také ve speciálních plastových boxech, kde jsou součástí kartičky s inspirací na stavění. Tyto sady jsou oblíbené ve školách a školkách, hlavně díky svému praktickém uchování. Ale využijete i doma.

Děti při hraní rozvíjí jemnou motoriku, představivost, fantazii a prostorovou orientaci. Magnetické stavebnice Coblo patří mezi open ended hračky, takže je mohou děti využít na různé způsoby. Magnetické stavebnice lze kombinovat s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles, MagbrixMNTL a dalšími značkami. Jejich seznam najdete v článku Jaké magnetické stavebnice jsou kompatibilní.

 

tipy na využití magnetické stavebnice_1