Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 617 hodnotení
5
611x
4
3x
3
2x
2
0x
1
1x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

K Avatar autora Kateřina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2022
Velmi a oceňuji slevový kód, který mi paní majitelka připomněla, že ho můžu využít
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2022
+ Nákup od stolu je velice pohdlný.
- Žádná

Hledala jsem nějaké pěkné korálky a tyto předčily moje očekávání.Jsou moc pěkné a snad se budou líbit.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.11.2022
M Avatar autora Michaela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.11.2022
Parádní nápady, rychle odeslání. Doporučuji všem ????
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.11.2022
+ Velký výběr, rychlé doručení

J Avatar autora Jarka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.11.2022
Rychlé vyřízení, spokojenost
P Avatar autora Petra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.11.2022
Krásná nabídka, příjemné jednání, rychlé dodání ????
E Avatar autora Eva Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.11.2022
Vše bylo rychlé, vše OK
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2022
L Avatar autora Lenka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2022
Veliká spokojenost. Vše bylo v pořádku
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.11.2022
Vše proběhlo v pořádku
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.11.2022
moje první zkušenost a dobrá
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 09.11.2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 05.11.2022

Ovládacie prvky výpisu

617 položiek celkom