Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 617 hodnotení
5
611x
4
3x
3
2x
2
0x
1
1x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

VL Avatar autora Veronika Lischková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.01.2023
Skvělá spolupráce, rychlé doručení,vše v pořádku.mohu jen doporučit.
KŠ Avatar autora Karolína Šimerlova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.01.2023
Výborné
NC Avatar autora Nina Cielecká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.01.2023
Vše v pořádku, rychlé doručení.
ZH Avatar autora Zdeněk Hodula Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.01.2023
Vynikající komunikace, rychlost doručení zásilky
IK Avatar autora Ivona Kejíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 02.01.2023
Omylem jsem zvolila doručení na výdejní místo v Ostravě místo poslání do Zásilkovny, ale vše se vyřešilo díky skvělé komunikaci a ochotě Kláry (a to dokonce na mé zprávy reagovala o víkendu). Balíček pak přišel opravdu rychle, vše se stihlo do Vánoc. Můžu jen doporučit.
MK Avatar autora Martin Konvička Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.12.2022
Výborný obchod.
AM Avatar autora Alena Marková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.12.2022
Vše dorazilo v pořádku a velmi rychlé doručení. Můžu doporučit.
SJ Avatar autora Soňa Jirků Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.12.2022
Doporučuji, super rychlé dodání a to i před Vánoci. Děkuji ????
ŠC Avatar autora Štěpánka Chlumská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.12.2022
Rychlé doručení, velká spokojenost.
DB Avatar autora Daniela Brožová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.12.2022
Rychlé doručení. Zboží kvalitní.
J Avatar autora Julie Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 26.12.2022
Dodání bylo fakt rychlé. Hodnotím pozitivně i komunikaci s e-shopem. V naší zásilce byl problém s potlučením krabice hry, ale obchod měl zájem vše řešit.
F Avatar autora František Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.12.2022
Velká spokojenost. Rychlé dodání, velký výběr, mohu jen doporučit.
KN Avatar autora Kamila Nechanická Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.12.2022
Skvělá komunikace, rychlost vyřízení objednávky, mohu jen doporučit ????
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2022
Velká spokojenost - informace o stavu objednávky i rychlost dodání na jedničku!!
Avatar autora H.V. Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.12.2022
Tento eshop miluju, ma penezenka uz asi mene. Pokazdy zde narazim na krasne hry a hracky. Dodani je superrychle, krasna omalovanka jako darek vzdy deti potesi. Dekujeme, ze tu jste pro nas s tak uzasnou nabidkou
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.12.2022
Rychlé dodání, velký výběr.
K Avatar autora Katka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.12.2022
Vše v pořádku, hezky zabalené, rychlé dodání.
L Avatar autora Linda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.12.2022
Vse perfektni:) krasne veci a rychle doruceni
E Avatar autora Eliška Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.12.2022
Super výběr Nabízí jiné (naučné) věci než klasické hračkářství
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.12.2022
+ Velká ochota s rychlým odesláním.

Ovládacie prvky výpisu

617 položiek celkom