Pokusy pro zkoumání lidského těla + zkoumání přírody

Kód: PDK246
645 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Výhodný dvoubalíček karet zaměřených na jednoduché pokusy pro zkoumání lidského těla a jendoduché pokusy pro zkoumání přírody. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete děti učit hravou formou? Chcete poznávat svět kolem nás pomocí zábavných pokusů a netradičních úkolů? Pak právě pro vás je dvoubalíček karet zaměřených na jednoduché pokusy pro zkoumání přírody a jednoduché pokusy pro zkoumání lidského těla. Oboje karetní sady můžete zakoupit samozřejmě zvlášť, ale pokud se rozhodnete pro obě, v rámci balíčku je pořídíte za výhodnější cenu

 

JEDNODUCHÉ POKUSY PRO ZKOUMÁNÍ PŘÍRODY

Jednoduché domácí pokusy pro zkoumání přírody jsou souborem 23 pokusů, ke kterým potřebujete pouze pomůcky, které již máte pravděpodobně doma. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, v kartách najdete seznam pomůcek, detailní postup i vědecké vysvětlení.S pomocí těchto karet vašim dětem jednoduše ukážete, proč si musí čistit zuby, umývat ruce nebo třeba to jak plavou ryby ve vodě nebo jaký je rozdíl mezi hadím a ptačím vejcem.

 

 

JEDNODUCHÉ POKUSY PRO ZKOUMÁNÍ LIDSKÉHO TĚLA

Jednoduché domácí pokusy pro poznávání lidského těla jsou souborem 20 pokusů, které vás provedou zajímavými funkcemi našeho těla. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, v kartách najdete seznam pomůcek, detailní postup i vědecké vysvětlení.

S pomocí těchto karet vašim dětem jednoduše vysvětlíte, jak funguje naše srdce, jakým způsobem vnímáme okolní teplotu s pomocí kůže nebo si vyrobíte třeba robotickou ruku a mnoho dalšího. Všechny ilustrace byly vytvořena na míru tak, aby napomáhaly správnému provedení pokusu.

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.36 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let, od 9 let
Materiál: papír
Rozvíjí: znalosti o lidském těle
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 10,5 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: