Kouzlení vodou - Tlapková patrola (Marshall)

Kód: MDG33252
229 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Znova použitelný sešit na malování vodou s motivem tlapkové patroly. Kromě obrázků obsahuje také zábavné úkoly. Vhodné od 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I nejmenší děti mohou tvořit krásné obrázky. Stačí přetřít k vodou jednotlivé stránky a během chvíličkym můžete žasnout nad hezky barevnými obrázkami. Malování vodou je populární aktivitou pro děti už od 1 roku. V sadě najdete znovapoužitelné stránky - jakmile voda uschne, obrázek zmizí a můžete kreslit znova.

Součástí balení je kromě 4 znova použitelných obrázků na tvrdém kartonu také vodní pero, které můžete stále dokola plnit vodou. Pero snadno drží v úložné schránce na přední straně omalovánky, abyste ho jen tak neztratili. Děti ale mohou kreslit i obyčejným štětcem nebo vlastními prstíky. Protože při malování vodou stačí jediné - trochou vody přetřít obrázek. 

Sešit Kouzelné malování - Tlapková patrola se od ostatních v této sérii odlišuje tím, že má kromě malování vodou obrázků také zábavné úkoly Děti mají za úkol najít například určité obrázky, značí cestu z bludiště aj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativita a tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Věk: od 1 roku, od 2 let, od 3 let, od 4 let, od 5 let
Materiál: karton, ostatní, plast
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, kreativita, přesnost
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 25 x 15 x 1 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: