Jedlé houby

Kód: PDK372
375 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada naučných karet s 25 ručně malovanými druhy našich jedlých hub. Karty  obsahují mnoho zajímavých informací o jednotlivých druzích. Jsou vhodné pro děti od 3 let i dospělé. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umíte pojmenovat jedlé houby, které se vyskytují v našich lesích? Jak se liší a co je pro ně typické? S naučnými kartičkami to hravě zvládnou děti i dospělí. A navíc se ještě dozvíte mnoho zajímavých informací. Sada obsahuje 27 karet s ručně malovanými obrázky 25 různých druhů jedlých hub. Na zadní straně každé karty najdete spoustu podrobných informací ke každému druhu - zjistíte například, kde roste, jak se využívá v kuchyni, ale také získáte tipy, jak je nejlépe poznat a rozlišit od jiných hub. Nechybí ani karta se základními pojmy a tipy na práci s kartami

Karty jsou dodávány v praktickém bavlněném pytlíku, abyste je snadno mohli vzít s sebou do přírody. Vejdou se do malého batůžku, tašky nebo je můžete na batoh pověsit a mít je tak kdykoli v ruce. Karty upotřebíte také při výuce ve škole.   takže je můžete bez obav brát s sebou do přírody a nemusíte se bát, že je poškodíte. Vejdou se i do toho nejmenšího batůžku nebo je můžete na batoh pověsit a mít je tak neustále k dispozici, aniž byste je museli hledat pokaždé složitě v batohu. Karty jsou velmi vhodné také pro výuku ve školách.

 

Základní vlastnosti: Naučné karty - Jedlé houby

  • naučné karty s recepty obrázky jedlých hub
  • originální a ručně malované obrázky
  • praktický formát pevných karet, uloženo v plátěném pytlíčku
  • ideální pro děti domů, ale také do školek a škol
  • vhodné od 3 let
     

 

Obsah balení:  27 karet s ručně malovanými obrázky 25 různých druhů jedlých hub

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: karton, ostatní
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání světa
Typ aktivity: učení
Vhodné pro: holky, kluky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: