Coblo - Magnetická stavebnice (35 ks)

Kód: D-COBLO35
1 250 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Magnetická stavebnice Coblo v pestrých barvách. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postavte si dům, zkoumejte světelné efekty nebo jen tak skládejte, jak vás napadne. Magnetická stavebnice Coblo ve variantě 35 ks obsahuje díly různých tvarů, se kterými můžete poskládat obrázky i stavby. Sada je skvělá, pokud chcete vyzkoušet princip stavění z magnetické stavebnice, ale nechcete rovnou kupovat vetší a dražší sety.

Magnetická stavebnice rozvíjí představivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Podporuje kreativitu a logické myšlení. Princip stavění z magnetické stavebnice je přitom jednoduchý - děti k sobě přikládají barevné dílky, které jsou opatřeny magnety. Díky tomu díly k sobě hezky přilnou a drží.

Magnetická stavebnice Coblo 35 ks obsahuje kromě magnetických dílů také brožurku s nápady na stavění a plátěný pytlík pro skladování. Magnetické stavebnice Coblo jsou kompatibilní s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix nebo třeba MNTL. Magnetická stavebnice je vhodná od 3 let.

 

Magnetická stavebnice Coblo 35 ks 

 • magnetická stavebnice ve variantě se 35 díly v zářivých barvách
 • kvalitní zpracování a pevné magnety
 • kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi, např. Connetix, Magna Tiles, MiDeer, Magbrix, MNTL
 • vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení: 

 • 18 čtverců
 • 4 rovnostranné trojúhelníky
 • 6 rovnoramenných trojúhelníků
 • 3 okna
 • 4 pravoúhlé trojúhelníky
 • brožurka s inspirací na stavění
 • plátěný pytlík

 


Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.26 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: plast, magnet
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, logické myšlení, prostorová orientace
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 27 x 25 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetické stavebnice Coblo se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Mají pevné magnety a nádherné barvy. V nabídce najdete různé základní sady i rozšíření v podobě netradičních tvarů. Opomenout nejde ani magnetické kuličkodráhy Coblo, se kterými lze postavit různé dráhy nejen pro kuličky, ale třeba i pro nano brouky. Magnetické stavebnice Coblo jsou dostupné také ve speciálních plastových boxech, kde jsou součástí kartičky s inspirací na stavění. Tyto sady jsou oblíbené ve školách a školkách, hlavně díky svému praktickém uchování. Ale využijete i doma.

Děti při hraní rozvíjí jemnou motoriku, představivost, fantazii a prostorovou orientaci. Magnetické stavebnice Coblo patří mezi open ended hračky, takže je mohou děti využít na různé způsoby. Magnetické stavebnice lze kombinovat s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles, MagbrixMNTL a dalšími značkami. Jejich seznam najdete v článku Jaké magnetické stavebnice jsou kompatibilní.

 

tipy na využití magnetické stavebnice_1