ZVÍDAVCI Víš, kdo jsem? Světoví rekordmani Expert

Kód: ZV02
Značka: Zvídavci
380 Kč
Skladem

Pokračovací varianta kartičkové hra o zvířatech, která prověří vědomosti dětí i dospělých. Zábavnou formou se dozvíte ještě další informace, která jste možná ani netušili.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábavná rodinná hra, ve které zjistíte spoustu zajímavých informací o zvířatech. Víte, která ryba se umí nafouknout až na dvojnásobek své velikost? A které zvíře na světe má největší parohy? Pokračovací hra Víš, kdo jsem? Světoví rekordmani Expert volně navazuje na základní sadu Víš, kdo jsem? Světoví rekordmani a přináší ještě záludnější a složitější otázky a fakta ze světa zvířat.

V balení najdete celkem 42 kartiček o velikosti 7 x 10,5 cm. Na každé je uvedena reálná fotografie zvířete a krátká charakteristika, podle které můžete hádat, o jaké zvíře se jedná.  Následují ještě doplňující informace, které mohou dítěti při poznávání zvířete pomoci. Karty jsou barevne rozdělené do 5 skupin - savci, ptáci, plazi/obojživelníci, ryby/paryby, bezobratlí). Hra je malá, lehká, takže se hodí také do auta nebo na výlet. Hra má navíc písmo volené tak, aby zvládli kartičku přečíst i začínající čtenáři.

 

Postup hry

  1. Přečtěte dítěti horní text v barevném rámečku a nechte ho přemýšlet, o jaké zvíře by se mohlo jednat.
  2. Pokud neví, přečtěte nápovedu (spodní text).
  3. Když dítě živočicha pozná, může si kartičku nechat.
  4. Hráči si postupně ukládají kartičky a skládají svůj tým. Ten je kompletní tehdy, když obsahuje zástupce z každé skupiny.

 

 

Tip na závěr

Pokud hrajete s menšími děmi, můžete na začátek místo textu ukazovat obrázek a dítě může identifikovat zvíře podle něj. Obtížnost hry si můžete sami regulovat podle toho, jestli ukážete obrázek, řeknete i nápovědu, budete chtít rodové nebo i druhové jméno a podobně. Jestliže chcete do zapojit trochu dynamiky, můžete každému dítěti rozdat 5 karet a dítě si pak volí, jestli chce svou kartu otočit a hádat, nebo kartu spoluhráče či z balíčku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.117 kg
Věk: od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let
Materiál: karton
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Počet hráčů: 1-6
Rozměry: 7 x 10,5 cm

Nová značka na trhu Zvídavci přináší vzdělávací karetní hry pro děti i dospělé. Hráči v rámci ní zjišťují různé zajímavosti o zvířatech, a to jak českých, tak světových. Hry jsou vhodné již od 3 let (dle zvolené varianty).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení