ZVÍDAVCI Víš, kdo jsem? Junior

Kód: ZV04
Tip
Značka: Zvídavci
240 Kč
Skladem

Jak se jmenuje mládě od prasátka? Co dělá pejsek, když někoho nezná? Zjednodušená verze kartičkové hry o zvířatech prověří znalosti dětí, a to zábavnou formou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartičková hra Víš, kdo jsem! Junior prověří znalosti nejmenších dětí o zvířatkách. Děti si při hraní procvičí slova, učí se jména zvířat a jejich mláďat a ještě se dozví různé zajímavosti. Karty lze použít také jako logopedickou hru.

V balení se nachází celkem 33 kartiček o velikosti 7 x 10,5 cm. Na každé je uvedena reálná fotografie zvířete (dospělého jedince s mláďátkem) a krátká charakteristika, podle které mohou děti hádat, o jaké zvíře se jedná. Karty jsou barevne rozdělené do 3 skupin - les a louka, na statku, safari. Hra je malá, lehká, takže se hodí do batůžku i kabelky a můžete ji vzít do auta nebo na výlet. Hra má navíc písmo volené tak, aby zvládli kartičku přečíst i začínající čtenáři.

 

Postup hry

  1. Přečtěte dítěti horní text v barevném rámečku a nechte ho přemýšlet, o jaké zvíře by se mohlo jednat.
  2. Když dítě živočicha pozná, může si kartičku nechat.
  3. Hráči si postupně ukládají kartičky a skládají svůj tým. Ten je kompletní tehdy, když obsahuje zástupce z každé skupiny.

 

 

Tip na závěr

Pokud hrajete s menšími děmi, můžete na začátek místo textu ukazovat obrázek a dítě může identifikovat zvíře podle něj. Jestliže chcete do hry zapojit trochu dynamiky, můžete každému dítěti rozdat 5 karet a dítě si pak volí, jestli chce točit a hádat svou kartu nebo kartu spoluhráče či z balíčku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let
Materiál: karton
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání zvířat
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Počet hráčů: 1-6
Rozměry: 7 x 10,5 cm

Nová značka na trhu Zvídavci přináší vzdělávací karetní hry pro děti i dospělé. Hráči v rámci ní zjišťují různé zajímavosti o zvířatech, a to jak českých, tak světových. Hry jsou vhodné již od 3 let (dle zvolené varianty).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení