Pískování obrázků - Ledové království II (Elsa)

Kód: 35100-38
229 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada na pískování obrázků s motivem Ledového království. Obsahuje obrázky Elsy. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pískování obrázků je hitem po celém světě. Není to jen zábavná aktivita, ale také prostředek pro rozvoj (nejen dětské) fantazie, jemné motoriky, kreativity či zručnosti. Pískování obrázků spočívá v jednoduché činnosti - stačí odlepit vyseknuté pole a nasypat na něj barevný písek dle vlastní volby. Ten se na lepící plochu přilepí a můžete začít s další barvou. Tímto způsobem vzniká postupně krásně barevný obrázek, který se hodí také jako dárek pro blízké nebo dekorace do dětského pokojíčku. Pískování obrázků je vhodné pro děti od 3 let.

 

Obsah balení

  • 2 obrázky k vypískování (2x postava Elsy)
  • speciální pinzeta na odlepování papíru
  • 15 tub s barevným pískem
  • 2 obaly na vytvořené obrázky

 

Návod k použití

  1. Speciální pinzetou, kterou najdete v balení, sloupněte část samolepícího papíru. Naneste na papír písek, uhlaďte prstem a přebytečný písek můžete setřást a vrátit zpět do nádoby pro další použití. Doporučujeme začít obrysy černým pískem. Barevný obrázek slouží jako předloha, ale můžete také tvořit dle vlastní fantazie.
  2. Poté odstraňte další část papíru a nasypte další barvu. Takto pokračujete stále dokola, dokud není každá část obrázku posypaná pískem. 
  3. Dokončený obrázek můžete umístit do přiloženého obalu. Písek sice na papíře relativně dobře drží, ale přeci jen se takto obrázek lépe uchová. Obrázek ale můžete také vložit například do rámečku a umístit na zeď.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískování obrázků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: ostatní, papír
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, kreativita, zručnost
Typ aktivity: tvoření
Vhodné pro: holky
Rozměry: 17 x 25,5 x 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: