Pexeso - Ježíšek

Kód: MA01
Tip Vlastní fotky
Značka: Mamito
319 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Originální pexeso, které se skvěle hodí do adventního kalendáře. Na 24 dvojicích s dětmi zjistíte, jak se narodil Ježíšek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální pexeso naši výroby, které jinde nenajdete! Vánoční pexeso děti hravou formou seznámí s tím, jak se narodil Ježíšek. Vše jednoduše, hravě a pohádkovou formou tak, aby byl příběh pochopitelný i pro menší děti. Hra je vhodná pro všechny děti, tedy i pro ty, které nejsou věříci. Cílem je zábavnou formou ukázat, proč se staví betlémy, kdo je to to miminko uvnitř a proč má kolem sebe tolik zvířátek.

V balení najdete 24 obrázkových dvojic, které děti postupně provedou celý příběhem. Kartičky jsou vyrobeny z pevného a odolného kartonu a jejích počet byl navržen speciálně tak, aby se hodil do adventního kalendáře - tedy 24 dvojic. Pokud máte jedno dítě, každý den může dostat novou dvojici kartiček. Pokud máte děti dvě, můžete dát každému jednu kartičku a na konci, když své kartičky spojí dohromady, si mohou zahrát různé hry. 

Kromě kartiček najdete v balení také malý sešitek, kde je ke každé dvojici 1-3 věty s příběhem. Můžete tak dětem povědět, co daný obrázek představuje nebo si příběh přečíst a doplňovat ho barevnými kartičkami.

 

Jak hru využít?

  1. Pexeso - Obraťte kartičky obrázkem dolů a hledejte stejné dvojice. Kdo najdete více dvojic, vyhrává.
  2. Postav příběh - vezměte jednu sadu karet a zkuste složit, jak jde příběh za sebou. Pro menší děti můžete vybrat třeba jen 5-10 kartiček. Kdo jako první a správně složí vánoční příběh? Pro kontrolu má každá kartička v pravém dolním rohu uvedeno číslo, podle kterého snadno zjistíte, jestli je návaznost správně.
  3. Povězte si příběh - vezměte sešitek a přečtěte si, jak to všechno bylo. Vyprávění můžete doplňovat o obrázky z kartiček.

 

Obsah balení:

  • 24 dvojic s barevnými obrázky s motivem příběhu o narození Ježíška
  • 1 sešitek s popsaným příběhem - ke každé dvojici karet najdete 1-3 věty s příběhem, který se postupně vyvíjí

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle, domino, loto
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.33 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: karton
Rozvíjí: logické myšlení, paměť
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměry: 13 x 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: