Magnetická stavebnice - Polygons (8 ks)

Kód: MT-15718
590 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Rozšiřující sada pro magnetické stavebnice. Obsahuje barevné diamanty a mnohoúhelníky. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšiřující sada pro magnetické stavebnice od Magna Tiles s názvem Polygons obsahuje pestrobarevné mohoúhelníky a diamanty. Skvěle posune hraní s magnetickou stavebnicí na novou úroveň. Děti mohou vytvářet složitější stavby, mohou se učit počítat a rozvíjet matematické myšlení.  Sada hezky doplňuje další magnetické stavebnice od Magna tiles. Kombinovat ji můžete ale také s magnetickou stavebnicí Connetix Tiles nebo MiDeer.

Děti při hraní trénují jemnou motoriku a prostorovou představivost. Mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet nové a další stavby. Magnetické stavebnice Magna Tiles se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Jednotlivé díly jsou bezpečné, protože jsou vyrobené z potravinářského materiálu ABS. Neobsahují BPA, ftaláty ani latex. Jsou odolné, aby se daly využít venku i uvnitř. Magnetické dílky jsou průsvitné a vyznačují se živými barvami, které pochází z netoxických barev. Nevyblednou ani se jen tak nezamlží. Jako bonus jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Vhodné od 3 let.

 

Magnetická stavebnice - Polygons| Magna Tiles

  • rozšířující set 8 dlaždic pro magnetické stavebnice
  • obsahuje mhohoúhelníky a tvar diamantů
  • kompatibilní s dalšmí sadami Magna Tiles, Connetix Tiles či MiDeer
  • vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení:

  • 4x velký mnohoúhelník
  • 4x velký diamant

 


Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice


Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.39 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: plast, magnet
Rozvíjí: jemná motorika, koncentrace, fantazie, představivost, přesnost, prostorová orientace
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 19 cm x 7, 62 cm x 25,4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetické stavebnice jsou inovativní a kreativní hračky, které se staly velkým hitem mezi dětmi i dospělými. Magna Tiles jsou jednou z nejznámějších značek magnetických stavebnic na trhu, které umožňují vytvářet nekonečné množství konstrukcí a tvarů.

Magnetická stavebnice obsahuji díly různých tvarů, které v sobě mají zabudované magnety. Díky tomu lze vytvořit silné a pevné spojení mezi dílky. S magnetickou stavebnicí Magna Tiles můžete vytvořit téměř cokoli, co si dokážete představit - od vysokých věží a silných mostů až po kreativní a neobvyklé struktury.

Magnetické stavebnice jsou skvělým zdrojem zábavy a vzdělání pro děti, kde se učí rozvíjet svou představivost, kreativitu a řešit problémy. Magnetické stavebnice Magna Tiles jsou vysoce kvalitní, odolné a pevné a zároveň velmi bezpečné pro děti. Pokud hledáte originální a inovativní hračku, magnetická stavebnice jako jsou Magna Tiles je skvělou volbou pro všechny věkové kategorie. Stavebnice Magna Tiles jsou kompatibilní také s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix.

 

tipy na využití magnetické stavebnice_1