Magnetická stavebnice - Dinosauři (5 ks)

Kód: MT-22805
1 550 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada pěti figurek dinosaurů pro magnetické stavebnice. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte svou magnetickou stavebnici a pusťte se do dalšího netradičního hraní. Sada pěti velkých figurek dinosaurů vám přinese spoustu zábavy. Můžete stavět ohrady, zdolávat překážky, dokrášlovat vytvořené scenerie nebo jen tak přemisťovat a hrát si s figurkami. V sadě najdete Pteranodona, T-Rexa, Stegosauruse, Triceratopse a Brachiosauruse. Velikost figurek je různá, ale pohybuje se v rozmezí 3″ až 7,5″. Každý z dinosaurů má pohyblivé části, což ještě rozšiřuje možnosti hraní. Dinosauři Magna Tiles jsou vyrobeni z kvalitních materiálů (potravinářský ABS plast, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex).

Dinosauři jsou kompatibilní s různými značkami - magnetické stavebnice Magna Tiles, magnetické stavebnice Connetix Tiles, magnetické stavebnice MiDeer a další. Vhodné pro děti od 3 let.

 

Magnetická stavebnice - Dinosauři (figurky)| Magna Tiles

  • sada 5 ks figurek dinosaurů vhodná pro magnetické stavebnice
  • dinosauři mají pohyblivé části a jsou hezky barevní
  • kompatibilní s magnetickými stavebnicemi Magna Tiles, Connetix Tiles, MiDeer a další
  • vhodné pro děti od 3 let

 


Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let
Materiál: plast, magnet
Rozvíjí: jemná motorika, kreativita, fantazie, představivost, prostorová orientace
Typ aktivity: hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 35,6cm x 6,5 cm x 30,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetické stavebnice jsou inovativní a kreativní hračky, které se staly velkým hitem mezi dětmi i dospělými. Magna Tiles jsou jednou z nejznámějších značek magnetických stavebnic na trhu, které umožňují vytvářet nekonečné množství konstrukcí a tvarů.

Magnetická stavebnice obsahuji díly různých tvarů, které v sobě mají zabudované magnety. Díky tomu lze vytvořit silné a pevné spojení mezi dílky. S magnetickou stavebnicí Magna Tiles můžete vytvořit téměř cokoli, co si dokážete představit - od vysokých věží a silných mostů až po kreativní a neobvyklé struktury.

Magnetické stavebnice jsou skvělým zdrojem zábavy a vzdělání pro děti, kde se učí rozvíjet svou představivost, kreativitu a řešit problémy. Magnetické stavebnice Magna Tiles jsou vysoce kvalitní, odolné a pevné a zároveň velmi bezpečné pro děti. Pokud hledáte originální a inovativní hračku, magnetická stavebnice jako jsou Magna Tiles je skvělou volbou pro všechny věkové kategorie. Stavebnice Magna Tiles jsou kompatibilní také s dalšími značkami - například magnetické stavebnice Connetix.

 

tipy na využití magnetické stavebnice_1