Jedle fyzikální a chemické pokusy

Kód: PDK399
369 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Sada karet s 20 pokusy, ve kterých děti zábavnou formou zkumají chemické a fyzikální zákonitosti. Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor 20 pokusů, které jsou jednoduché na přípravu, dobře se u nich pobavíte a děti se ještě dozví různé zajímavosti. Nepotřebujete žádné speciální znalosti - vše potřebné najdete přímo na kartách. Snadno si tak můžete vyrobit jídlo, které mění barvu, můžete nechat zmizet gumového medvídka nebo vytvořit malinový cukr, který šumí na jazyku. A to rozhodně není vše.

Díky kartám děti zkoumají fyzikální a chemické zákonitosti. A navíc po dokončení pokusů můžete většinu surovin sníst, což bývá pro děti velkou motivací. Karty jsou vhodné pro předškoláky i školáky. 


 

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku, pokud budete chtít experimenty zkoušet venku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

 

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let, od 6 let, od 7 let, od 8 let, od 9 let
Materiál: papír, bavlna
Rozvíjí: znalosti o přírodě, poznávání světa
Typ aktivity: učení, hraní
Vhodné pro: holky, kluky
Rozměr: 10,5 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: